Het team
Directeur:
Carla Hilbink
Adjunct-Directeur:
Marjon Dijks
Secretaresse:
Bregina Evers
Maud Groothuis
Gerdy ten Cate
Huishoudelijke technische dienst:
Selwin van der Werf (onderhoudsmedewerker)
Marco Horsthuis (vrijwilliger)
Daan Jager (vrijwilliger)
Vakdocent beweging:
Seb Brookhuis
Datacoördinator:
Kyra Franke
Rosan Stavrianos
Marieke Egberink
Coördinator verwijzingen:
Ron Viester
Gedragswetenschapper:
Marieke Leferink op Reinink
Jordy Sak
Opleider in de school:
Marjon Dijks
Jeugdarts:
Wafae Lasfar
Verpleegkundig Specialist:
Nadine Snoek
Jeugdhulpcoördinatoren Pluryn:
Irma Rotter (OZ-klas, groep 1-2a en 2)
Cherish Sjaam (groep 1-2b, 3 en 4a)
Eline Mulderij-Boswinkel (groep 4b, 5 en 6b)
Kim Balduk (groep 6a, 7 en 8)
Gedragswetenschappers Pluryn:
Ellen Freriksen (onderbouw)
Cansu Tamer (bovenbouw)
Pedagogisch medewerker/ trainer:
Maureen Meijer
Monique van Velthuijsen
Psychomotorische trainer:
Mirthe Nijhuis
Medewerkers per groep
OZ klas
Leerkracht
- Lyke Rozendaal
PM’er Pluryn
- Pien Peddemors
- Anouk Steinebach
- Roby Morsink
Groep 1-2a
Leerkrachten
- Bas Donker
Onderwijsassistenten
- Akim Alferink
- Ridi Scheij
Groep 1-2b
Leerkrachten
- Jet Huitink
Onderwijsassistenten
- Manon Geukers
- Marieke Koop
Groep 2
Leerkrachten
- Merlin Weerink
- Nynke Heijt
Onderwijsassistenten
- Marie-José Oude Nijhuis
Groep 3a
Leerkracht
- Elke Oude Vrielink
Onderwijsassistent
- Roby Morsink
- Job Weghorst
Groep 3b
Leerkracht
- Maud Pünt
Onderwijsassistent
- Marieke Nijenhuis
- Akim Alferink
- Marlot Scholten
Groep 4a
Leerkracht
- Marjolijn Bruins
- Merlin Weerink
Onderwijsassistent
- Evelien Palmai
- Ridi Scheij
Groep 4b
Leerkracht
- Dagmar Oude Groote Beverborg
- Romy Schippers (LIO)
Onderwijsassistent
- Merel de Wit
- Jonne ten Donkelaar
Groep 5a
Leerkracht
- Wendy Bootsveld
- Fleur Lassche (LIO)
Onderwijsassistent
- Marieke Bouwhuis
- Manon Geukers
Groep 5b
Leerkracht
- Niels Luisman
Onderwijsassistent
- Seline Horneman
Groep 6a
Leerkracht
- Angela van Goor
- Sandy Ketzener
Onderwijsassistent
- Egbert Roossink
Groep 6b
Leerkracht
- Manon Uit het Broek
- Marieke Egberink
Onderwijsassistent
- Inge Elderink
Groep 7a
Leerkracht
- Ellen Pasman
- Rosan Stavrianos
- Bo Westerhof
Onderwijsassistent
- Wendy Hendrix
Groep 7b
Leerkracht
- Nicolette van Lier
- Joyce Borgijink
Onderwijsassistent
- Ilse Nienhuis
- Akim Alferink
Groep 8a
Leerkracht
- Ron Viester
- Marieke Egberink
- Merlin Weerink
Onderwijsassistent
- Ronald Dobber
Groep 8b
Leerkracht
- Bodine Laarhuis
Onderwijsassistent
- Eline Vossebeld
Groep 8c
Leerkracht
Carlijn Brilman
Onderwijsassistent
- Marleen Buter